Site Cover (45)
Vedete Andreea Bălan și Victor Cornea // Sursă foto: Instagram

Andreea Bălan a împodobit bradul de Crăciun alături de Victor Cornea și cele două fetițe. „Vă trimitem îmbrățișări cu miros de scorțișoară și sărbătoare!"

Articol scris de UTV Data publicării:

Începutul lunii decembrie a venit cu multă emoție în casa Andreei Bălan, care a împodobit bradul de Crăciun alături de cele două fetițe, Clara și Ella. Artista a publicat imaginile pe Instagram, unde bradul elegant, decorat în nuanțe de auriu, alb și albastru, a atras imediat atenția fanilor.

În fotografii, una dintre fetițe este ridicată pentru a așeza un glob în partea de sus a bradului, în timp ce o altă imagine surprinde rezultatul final: un brad luminos, cu ornamente strălucitoare și accente de iarnă care transformă încăperea într-un decor de poveste. În apropiere se află și un om de zăpadă decorativ, care completează atmosfera festivă.

Artista a postat și un mesaj cald pentru urmăritorii ei: „Bună dimineața, dragilor! Aseară am împodobit bradul și uitați cât de drăguț a ieșit! ✨🎄 Luna Decembrie a început, așa că haideți să ne bucurăm de o iarnă minunată, de luna cadourilor, de magie, de momente petrecute alături de cei dragi și, cine știe… poate vine și zăpada curând, să fie totul ca-n povești! ❄️🎁 Scrieți în comentarii dacă vă place cum arată brăduțul! Vă trimitem îmbrățișări cu miros de scorțișoară și sărbătoare!”

Citește și "Andreea Bălan și Victor Cornea, surpriză la Como. George Clooney și Adam Sandler, la câteva mese distanță"

444444
Andreea Bălan și Victor Cornea // Sursă foto: Instagram

Andreea Bălan și Victor Cornea se pregătesc pentru nunta din 2026

Pe lângă atmosfera festivă din casă, artista a vorbit recent și despre pregătirile pentru nunta din 2026. Cei doi au stabilit deja locația, pe malul Lacului Buftea, florile, decorul și detaliile organizatorice. Au început și repetițiile pentru dansul mirilor.

Victor Cornea a recunoscut că simte presiune, însă este încrezător: „Dansul mirilor e cel mai complicat. Un pic de presiune pe mine, dar am cel mai profesionist dansator lângă mine. O să mă ajute, sunt convins. Am făcut mici repetiții și eu zic că mă descurc.”

Andreea Bălan a dezvăluit că pregătește o piesă specială, pe care o va cânta în premieră la Sala Palatului, pe 1 martie. Aceasta ar putea deveni piesa oficială a dansului mirilor.

Tenismenul a povestit și de ce a ales să o ceară de soție în avion, în drumul spre Laponia: „A fost neașteptată cererea, foarte frumoasă, foarte originală. La înălțime și mă bucur mult că s-a întâmplat.”

Citește și Andreea Balan si George Burcea, impreuna la serbarea fiicei lor, Ella. Au lasat in urma certurile pentru binele copiilor"

Galerie foto

Puteţi urmări Știrile UTV şi pe Google News!

Partenerii Nostri