Madalina Ghenea a organizat o petrecere superba pentru fetita ei. Charlotte a implinit sapte ani si nu a avut parte de una, ci de patru zile de distractie. Fotomodelul este discret cand vine vorba de viata personala dar de data aceasta nu a putut rata ocazia sa nu posteze imagini alaturi de fiica si mama ei.
![img](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwcyUzQSUyRiUy/RnMuaXcucm8lMkZnYXRld2F5JTJGZyUy/RlptbHNaVk52ZFhKalpUMW9kSFJ3SlRO/QkpUSkdKVEpHJTJGYzNSdmNtRm5aWFYw/ZGk1eVkzTXRjbVJ6TG5KdkpUSkclMkZj/M1J2Y21GblpTVXlSakl3TWpRbE1rWXdO/Q1V5UmpFdyUyRkpUSkdNVGswT1RVek5G/OHhPVFE1TlRNMFgybHRaeTVxJTJGY0dj/bWR6MDFPVEFtYUdGemFEMDVNelF3TWpj/ME9HSXdaR1k1WkdWaE5ESm1OV1JtWTJR/MU9HSmxOelE0TVElM0QlM0QudGh1bWIu/anBnJnc9ODAwJmhhc2g9OTA5NWNhZDQ4OWExMmQzYWRhYzUxNWEyZjExODJhYjY=.thumb.jpg)
Pe langa cariera din ce in ce mai infloritoare, cea mai mare bucurie a fotomodelului este fetita ei. Charlotte locuieste alaturi de ea in Milano acolo unde se afla si mama vedetei, care este si cel mai mare ajutor al ei.
“In urma cu 7 ani am creat o opera de arta”, a scris Madalina Ghenea in dreptul unei fotografii cu Charlotte Eveline.
Tatal micutei nu a fost prezent la petrecere, dar nici nu este de mirare, intrucat Matei Stratan spunea anul trecut ca e gata sa apeleze la justitie sa-si aduca fetita in tara. Madalina nu si-a dat inca acordul sa-si lase fiica sa plece din Italia si sa ajunga in vizia si la familia din Romania.
„Situatia a ramas aceeasi, merg in Italia sa o vad. Si parinții mei la fel, mama a fost recent. Sunt de acord ca poate ar trebui sa fac demersuri legale, atata timp cat nu se ajunge la o intelegere amiabila. Daca altceva nu se poate face, vom ajunge si la asta. Dar sper ca totul va fi bine, ca in viitorul apropiat ne vom pune de acord”, a declarat Matei Stratan, pentru CANCAN.RO.
Puteţi urmări Știrile UTV şi pe Google News!