Un alt fenomen care a luat cu asalt internetul, a inceput pe Twitter, se numeste "Gonna tell my kids" sau "Telling my kids" (o sa le spun copiilor mei ca). Ideea este sa alegi o poza cu o persoana cunoscuta iar in descriere sa pui numele altei persoane cunoscute, o sa vedeti imediat despre ce este vorba.
Numarul 1
Setarile tale privind cookie-urile nu permit afisarea continutul din aceasta sectiune. Poti actualiza setarile modulelor coookie direct din browser sau de aici – e nevoie sa accepti cookie-urile social media
Numarul 2
Setarile tale privind cookie-urile nu permit afisarea continutul din aceasta sectiune. Poti actualiza setarile modulelor coookie direct din browser sau de aici – e nevoie sa accepti cookie-urile social media
Numarul 3
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZXV0di5yY3MtcmRzLnJvJTJG/c3RvcmFnZSUyRjIwMTklMkYxMiUyRjE2/JTJGMTE0MzY5Ml8xMTQzNjkyX2hhaGEu/anBnJnc9ODAwJmhhc2g9NWQ3ZDY4YTJiZGY0MDY4MzU0M2VhZTNkOTZiZjQ0MzE=.thumb.jpg)
Numarul 4
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZXV0di5yY3MtcmRzLnJvJTJG/c3RvcmFnZSUyRjIwMTklMkYxMiUyRjE2/JTJGMTE0MzY5M18xMTQzNjkzX2xhZHkt/aGFoYS5qcGcmdz04MDAmaGFzaD0wOWM5/YjAxYjdhNmM3MTlmMmYyOTc3ZDZhNjdiZGViNw==.thumb.jpg)
Numarul 5
Setarile tale privind cookie-urile nu permit afisarea continutul din aceasta sectiune. Poti actualiza setarile modulelor coookie direct din browser sau de aici – e nevoie sa accepti cookie-urile social media
Numarul 6
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZXV0di5yY3MtcmRzLnJvJTJG/c3RvcmFnZSUyRjIwMTklMkYxMiUyRjE2/JTJGMTE0MzY5NF8xMTQzNjk0X2xpbC1o/YWhhLmpwZyZ3PTgwMCZoYXNoPTJiNzRm/Nzc2MjZmMzM5ZDk2MjFkN2IyNTg0MmQwYTU0.thumb.jpg)
Numarul 7
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZXV0di5yY3MtcmRzLnJvJTJG/c3RvcmFnZSUyRjIwMTklMkYxMiUyRjE2/JTJGMTE0MzY5NV8xMTQzNjk1X2p1c3Rp/bi1oYWhhLmpwZyZ3PTgwMCZoYXNoPTc3/OGU0ZjVjYmRjODUzNmNkZmY4ZTAwZTYwZWZkNDFj.thumb.jpg)
Numarul 8
![](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZXV0di5yY3MtcmRzLnJvJTJG/c3RvcmFnZSUyRjIwMTklMkYxMiUyRjE2/JTJGMTE0MzY5N18xMTQzNjk3X3RheS1o/YWhhLmpwZyZ3PTgwMCZoYXNoPWJhNDU3/ZDRkMTU1YTdhNzk0MWJjNDNlZDhlZjU2MDI2.thumb.jpg)
Care ti se pare cel mai bun meme?
Puteţi urmări Știrile UTV şi pe
Google News!