Vedete Kim Kardashian a purtat o rochie atat de mulata incat a facut sarituri in loc de pasi Sufera baba la frumusete! Kim Kardashian a purtat o rochie atat de mulata incat a facut sarituri in loc de pasi! Vedeta de peste ocean face sacrificii mari de dragul artei, si nu se fereste sa le arate fanilor adevarul din spatele aparitiilor sale perfecte.
Stiri Cea de-a șaptea ediție a Bucharest Photofest, între 1 – 9 octombrie la București Peste 25 de evenimente. 9 zile dedicate fotografiei și educației vizuale. Invitați speciali din Indonesia, UK, SUA, Grecia, Islanda, Japonia, Ungaria, Italia și nu numai.
„Wildlife Photographer of the Year 2025”. Imaginea rară a unei hiene maro în Namibia a câștigat marele premiu
Carmen Grebenișan, despre schimbările din viața ei după naștere. „Dorm separat de Cristi, e mai bine așa!”
Diane Keaton a murit la 79 de ani. Familia a dezvăluit cauza morții și a transmis un mesaj emoționant
Kim Kardashian, dezvăluiri dureroase despre divorțul de Kanye West: „Nu mă mai simțeam în siguranță nici emoțional, nici financiar”